Çalışma Ofis Büro Koltukları

Çalışma Koltukları

Evde ya da ofiste yaptığını iş uzun süre masa başında oturmanızı gerektiriyorsa, sıkça bel, sırt ve boyun ağrılarıyla karşılaşacaksınız. İskelet sistemi rahatsızlıkları, el bileklerinde sinir sıkışması, boyun kaslarında zorlanmalar ofis çalışanlarının en çok karşılaştıkları sağlık sorunları oluyor. Bu rahatsızlıklar yaşam kalitesini düşürüyor, çalışma performansını da azaltıyor. Bu sorunların yaşanmaması için uzmanlar basit bazı önlemler öneriyor. Ofiste yapılabilecek basit egzersizler, doğru oturma yöntemlerinin öğrenilmesi, belli aralıklarla masadan kalkmak gibi basit öneriler getiriliyor. Ancak en önemlisi rahat ve kaliteli çalışma koltukları tercih edilmesidir.

Çalışma Koltuğu Modelleri

Ceylan çelik firmamızın ürettiği yeni modern büro koltukları sizinle çalışma masası arasında doğru açıları oluşturacak ve size konforlu bir oturma imkânı sunacaktır. Yoğun çalışma günlerinde dahi bu koltuklarda kas ve iskelet ağrılarınız olmayacak, yorgunluk hissetmeyecek ve çalışma verimliliğinizde bir düşüş olmayacaktır. Özellikle sırt dayama kısmı fileli modeller en konforlu çalışma ortamını sağlamaktadır. Yan kolçaklar ayarlanabilir özelliktedir. Kolçakları çalışma pozisyonunuza göre istediğiniz gibi ayarlayabilmektesiniz. Tekerlekli ayaklar sayesinde sürekli oturup kalkmak zorunda kalmayacaksınız. Koltuklar beden ağırlığınıza göre esnemekte ve sizi rahatlatmaktadır.

Firmamızın çalışma koltuğu çeşitleri sağlıklı oturmanızı sağlarken modelleriyle de ofisinize estetik katacaktır. Farklı ve modern tasarımlarla, ofisin genel dekorasyonuna uygun renklerle çalışma koltuğu çeşitlerimiz prestijli ofislerin vazgeçilmez ürünü olmuştur. Büro koltuğu çeşitlerimizi ve özelliklerini web sitemizde görebilir ve dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Çalışma koltuklarımız modern tesislerimizde üretilmekte ve zamanında teslim edilmektedir. Bizi arayarak ofisinize uygun renk ve model tercihinizi iletebilirsiniz. Dilediğiniz her renkte ofis koltuğu üretimi yapmaktayız.

Koltuklarımızı özel tasarım kaliteli kumaşlarla kaplıyoruz ve böylece terleme gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. İşiniz kadar sağlığınız da önemlidir. Saatlerce sağlıksız koltuklarda oturarak çeşitli sağlık sorunları yaşamak istemiyorsanız modern, sağlıklı ve konforlu çalışma koltuklarımızı mutlaka görmelisiniz. Konforlu bir çalışma ortamında iş verimliliğiniz de artacak ve daha huzurlu olacaksınız. Ofis koltukları fiyatlarımız her bütçeye uygun düzeydedir. Toplu alımlarda avantajlı fiyatlarımız vardır. Ayrıca taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Firmamız kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyat ilkeleriyle çalışarak müşteri memnuniyeti yaratmıştır.