Dosya Dolapları

Dosya Dolapları

Ofislerde, resmi dairelerde, fabrikalarda işletmelerde ve özel sektörde her gün yüzlerce işlem yapılır. Yapılan bu işlem evrakları dosyalara yerleştirilir. Dosyalar gerekli oldukça alınır, kullanılır ve tekrar yerine konur. Dosyaların ve evrakların etrafta dağınık halde durmaması, güvenli ve kullanışlı dolapların olması gerekir. Günümüzde artık dosya dolapları daha fonksiyonel, daha şık ve modern olarak yapılmaktadır. Evrak ve dosyalar bu dolaplarda güvenle muhafaza edilmekte, ofisler temiz ve düzenli bir ortamda olmaktadır. Ceylan çelik olarak firmaların, ofislerin dosya dolabı ihtiyaçları için en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Dosya dolapları ofislerdeki işlerin de hızlı ve kesintisiz yapılmasını sağlamaktadır. Toplu işlerde ebatları ise isteğe göre değişmektedir. İşi biten evraklar ve dosyalar dolaba yerleştirilerek etraf temiz ve düzenli kalır, gerektiğinde kolayca dolaptan alınır. Böylece işler aksamadan yapılır ve dosyalar kaybolmaz. Firmamız modern tesislerinde standart dosya dolaplarını, camlı dosya dolaplarını, özel tasarımlı dosya dolaplarını kaliteli bir işçilikle üretmektedir.

Dosya Dolabı Modelleri

Ofislerde, resmi dairelerde, fabrika ve işletmelerin idari bölümlerinde her gün yüzlerce işlem yapılır. Yapılan bu işlem evrakları dosyalara yerleştirilir. Dosyalar gerekli oldukça alınır, kullanılır ve tekrar yerine konur. Dosyaların ve evrakların etrafta dağınık halde durmaması için onların konulabileceği güvenli ve kullanışlı dolapların olması gerekir. Günümüzde artık dosya dolapları daha fonksiyonel, daha şık ve modern olarak yapılmaktadır. Evrak ve dosyalar bu dolaplarda güvenle muhafaza edilmekte, ofisler temiz ve düzenli bir ortamda olmaktadır. Ceylan çelik olarak firmaların, ofislerin dosya dolabı ihtiyaçları için en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Ofislerdeki metal dosya dolapları genellikle kapalı sistemdir. 0,8 mm kalınlıkta kaliteli sacdan yapılmış ve gelişmiş kilit özellikleriyle dolap içindeki dosyalar toza, yangına ve hırsızlığa karşı en iyi şekilde korunmaktadır. Firmamızın ürettiği dosya dolapları da dosyaların en iyi şekilde korunmasını sağlamak üzere tasarlanmaktadır. İki veya üç noktadan kilitlenebilmektedir. Firmaların ve ofislerin ihtiyacına göre çekmeceli, raflı, raylı, kapaklı, menteşeli dosya dolabı çeşitleri yapmaktayız. Standart dosya dolaplarımızı ve diğer tasarımlarımızı görmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun farklı tasarımlarla da dosya dolabı yapabiliriz.

Dosya dolapları ofislerdeki işlerin de hızlı ve kesintisiz yapılmasını sağlamaktadır. Ebatları ise isteğe göre değişmektedir. İşi biten evraklar ve dosyalar dolaba yerleştirilerek etraf temiz ve düzenli kalır, gerektiğinde kolayca dolaptan alınır. Böylece işler aksamadan yapılır. Firmamız modern tesislerinde standart dosya dolaplarını, camlı dosya dolaplarını, özel tasarımlı dosya dolaplarını kaliteli bir işçilikle üretmektedir. Dosya dolaplarında daha çok siyah, beyaz ve gri renkler kullanılır. Ama isteğe göre farklı renkler de uygulanabilmektedir.

Ofis ve idari birimlerin en vazgeçilmez ihtiyacı olan metal dolaplar için firmamızın çözümlerini mutlaka görmelisiniz. Dolaplara elektronik kilit sistemi de yapılabilir ve anahtarla uğraşmadan şifrelerle dolabınızı açıp kapayabilirsiniz. Dosya dolabı fiyatlarımız da son derece uygundur. Ancak toplu alımlarda özel fiyatlar da sunabiliriz. Dosya dolabı modelleri ve fiyatları web sitemizden de görebilirsiniz. Uygun fiyatlar yanında kolay ödeme imkânları da sunmaktayız. Firmamız ihtiyacınız olan her model dosya dolabını en uygun fiyatlarla size sunacaktır.

C Serisi
CH Serisi

C Serisi

C200-İÇ

Özellikler

C Serisi Dosya Dolapları
 C 200 100’LÜK DOSYA DOLABI:92*40*100H    EN:92,DERİNLİK:40,BOY:198
 C 201 130’LUK DOSYA DOLABI:92*40*130H   EN:92,DERİNLİK:40,BOY:198
 C 202 198’LİK DOSYA DOLABI:92*40*198H     EN:92,DERİNLİK:40,BOY:198
 C 202 KAPAKSIZ DOSYA DOLABI:92*40*198H     EN:92,DERİNLİK:40,BOY:198
 C 202/Z 198’LİK CAMLI DOSYA DOLABI  92*40*19H     EN:92,DERİNLİK:40,BOY:198

Açıklama : Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Raf Aralıkları İsteğe Göre Ayarlanabilir.

Raf Taşıma Kapasitesi: 55 Kg’dır.

Kapılar 180 Derece Açılabilir.

Gizli Menteşelidir, Kare Krom Kilitlidir.

Elektrostatik Toz Boyalıdır.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!

CH Serisi

dosya-dolaplari-ch-serisi

Özellikler

CH Serisi Dosya Dolapları
CH 203 90 x 44 x 198h
CH 204 90 x 44 x 130h
CH 205 90 x 44 x 100h

Not: Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!