Harita Plan Dolapları

Ofislerde düzeni sağlayan ofis malzemelerini, evrakları, dosyaları, klasörleri ve projeleri içine koyabileceğimiz fonksiyonel dolaplardır. Ofis çalışanlarının rahatlıkla kullanabileceği, kaliteli, işlevsel ve güvenli dolaplar, evrakların, dosyaların etrafta karmakarışık halde kalmasını önleyecektir. Ofis dolapları içine konacak malzemenin cinsine göre farklı ölçülerde ve modellerde oluyor. Dosya dolapları, harita plan dolapları, kartoteks dolapları, arşiv dolapları gibi çeşitli modeller vardır. Bu dolaplara dosyalar, evraklar ve projeler belli bir düzen içinde yerleştirilir ve evraklar masa üstelerinde karışık durumda kalmaz. Ayrıca arandığında da kolayca bulmak mümkün olur.

Harita Plan Dolabı Modelleri

Ofisinizde derli toplu, düzenli ve seri çalışabileceğiniz bir ortam yaratmak istiyorsanız, malzemelerinizi koyabileceğiniz, şık ve işlevsel dolaplar almalısınız. Dosyalarınızı, evraklarınızı, klasörlerinizi ve benzeri diğer ofis çalışmalarınızı bu dolaplara koyarak düzenli bir ofis ortamı yaratabilirsiniz. Ceylan çelik firması olarak ofisinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü dolabın imalatını yapıyoruz. Dosya ve evrak dolapları dışında özellikle mimarlık, mühendislik ve tasarım ofisleri için harita, plan ve projelerin saklanabileceği özel dolaplar da üretiyoruz. Harita plan dolapları yaptığınız projeleri en uygun ortamda korumanızı sağlayacaktır. Kendi modern tesislerimizde ürettiğimiz çelik dolaplar son derece dayanıklıdır ve yıllarca aynı kalitede kullanılabilmektedir.

Harita plan dolabı modelleri harita ve projelerin rahatlıkla korunabileceği ebatlarda üretilmektedir. Genellikle standart ölçülerde olan dolapları yüksekliği 71 cm, genişliği 130 cm ve derinliği 95 cm şeklindedir. 5-6 çekmeceden oluşan dolaplara ihtiyaç halinde yeni çekmeceler eklenebilir. Çekmeceler rulmanlıdır ve kulplarıyla kolayca açılıp kapanabilmektedir. Etiketliği sayesinde de hangi çekmecede hangi projelerin olduğunu rahatlıkla bulabiliriz. Ofislere düzen sağlayan, iş akışını kolaylaştıran bu dolaplar görsel olarak da ofislere bir güzellik katmaktadır.

Çeşitli renklere boyanmış harita plan dolabı çeşitlerimizden biri sizin ofisinizin dekorasyonuna da bir güzellik katacak ve canlılık getirecektir. Firmamızın modern tasarımlı, renkli ve işlevsel dolapları ofisinizin daha modern olmasını sağlayacaktır. Ofisiniz için gerekli olacak tüm dolap çeşitlerini firmamızın web sitesinde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine öncelikli olarak önem veren firmamız kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyat ilkelerinden ödün vermemektedir. En kaliteli dolap çeşitlerini ve en uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız.

Mevcut ürünlerimiz dışında talepleriniz olursa, sizin ihtiyaçlarınıza uygun dosya dolapları imalatı yapıyoruz. Bizimle iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilecektir. Bulunduğunuz yerin mesafesine göre aldığınız ürün bir iki gün içinde adresinizde olacaktır. İstanbul içi nakliyelerden ücret de almıyoruz. İki yıl garantili sattığımız ürünlerde bir sorun varsa anında ürün değişimi yapıyoruz. Taksitli ödeme seçenekleri de sunarak ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Ofisinizin tüm çelik eşya, dolap ihtiyaçları için güvenilir adres firmamızdır. Ürünlerimizi görmeden karar vermeyiniz.

C106

C106

Ölçüler

130 x 95 x 71h

Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

6 çekmeceden oluşmaktadır. Çekmeceler demir rulmanlıdır.

Her çekmece üzerinde bir adet etiketlik ve kolayca açılmasını sağlayan metal kulp bulunmaktadır.

Dolabın alt kısmı bazalıdır. Merkezi kilit sistemi mevcuttur.

Yüksek kalite elektrostatik toz boya ile boyalıdır.

Standart Renklerimiz: Standart rengimiz RAL 7035 açık gridir – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!