Masa Ayakları Modelleri

Masa Ayakları

Klasik masalar artık yerlerini modern tasarımlı ve yeni çalışma ihtiyaçlarını karşılayan işlevsel çalışma masalarına bırakıyor. Ceylan çelik firması özel sektör de olarak devlet dairelerinde, ofislerde, okullarda çalışma verimini arttıracak modern tasarımlı ürünler imal etmekteyiz. Ürettiğimiz masalar çalışanı rahat ettirecek ve konforlu bir çalışma ortamı yaratacaktır. Sağlam, dayanıklı malzemelerle yapılan masalarımız görsel olarak da ortama farklılık katacaktır. Çalışan masalarını istenen her renkte üretebiliyoruz.

Masasında bilgisayar bulundurmak zorunda olanlar için köşeli çalışma masaları çok daha yararlı oluyor. Bu ürünler sağ köşe veya sol köşe masa olarak tasarlanıyor. Çalışma masalarına panel, raf gibi üniteler eklenerek işlevselliği arttırılıyor. Ek üniteler ve çekmeceler çalışma masasında düzeni sağlıyor. Firmamızın özel tasarımlı, sağlam ve konforlu örneklerini mutlaka görmelisiniz.

Çalışma masası modellerimiz işlevsellikleri kadar görsellikleriyle de çok beğenilmektedir. Firmamız ofisinizin genel dekorasyonuyla uyumlu renkleri olan masalarla dekorasyonlara canlılık ve zenginlik katmaktadır. Web sitemizde ve kataloğumuzda çalışma masası çeşitlerimizi ve ürünlerle ilgili detaylı bilgileri göreceksiniz. Bizimle iletişim kurarak tercih ettiğiniz modeli ve rengi iletebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi siparişlerde nakliye ücreti almıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli çalışma ilkesidir. Üretimde malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden çalışıyoruz. Zengin ürün çeşitlerimizi görmeden çalışma masası almaya karar vermeyiniz.

Masa Ayağı Modelleri

Masa tablalarının dengede durmasını ve masada oturanların rahat etmesini sağlayan masa ayaklarıdır. Özellikle cafe, bar, çay bahçesi gibi mekânların iç ve dış oturma alanlarında metal masa ayakları çok daha kullanışlı, sağlam ve dayanıklı oluyor. İsteğe göre sabit veya ayarlanabilir özellikte üretilen masa ayağı modelleriyle ve renkleriyle de bulundukları yerde güzel bir görüntü oluşturuyor. Açık alanlarda masalar ve ayakları daha yoğun olarak güneşe, yağmura, toza maruz kalıyor ve bu nedenle mutlaka metal ayak kullanılması gerekiyor. Ahşap masa ayakları bu dış etkenlerden fazla etkilenerek çabuk bozuluyor.

Masa ayaklarına ihtiyacınız varsa zengin model ve renk seçeneklerini Ceylan Çelik firmamızda bulacaksınız. Krom kaplama, alüminyum, döküm masa ayakları çeşitlerimizle sizlere en geniş alternatifleri sunmaktayız. Açık alanda kullanacağınız masa ayaklarında krom kaplama kullanarak masa ayaklarının paslanmamasını sağlayabilirsiniz. Krom havaya karşı son derece dayanıklıdır ve nemli havalarda dahi paslanmaz. Paslanma ihtimali olan masa ayakları bu nedenle krom tabakası ile kaplanır ve paslanmaları engellenmiş olur.

Cafe, bar, restoran, çay bahçesi gibi mekânlarda ömürlük masa ayakları istiyorsanız, sağlam ve dayanıklı olan döküm masa ayakları en iyi seçenektir. Ürünlerimiz firmamızın modern tesislerinde deneyimli ustalarımızca en kaliteli şekilde üretilmektedir. Bu sistemde metal yüksek derecede bir ısıda eritilerek kalıplara dökülmektedir. Kalıpta metal soğumaya bırakılmakta ve daha sonra kalıp açılarak parça çıkarılmaktadır. Kalıpta istenen şekli alan masa ayaklarının yüzey temizliği de yapılmakta ve sonra da istenilen renge boyanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Döküm masa ayaklarını mekânınızın açık alanlarında yaz kış dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Firmamız birbirinden farklı kalıplarla çok çeşitli masa ayağı modelleri hazırlıyor ve bu modeller iş yerinize bir saygınlık da kazandırıyor. Renk ve model olarak mekânın bütünüyle uyum sağlayacak ürün modellerimizi mutlaka görmelisiniz. En uygun fiyatlarla ayağı katlanabilir banket masa ve harddisk taşıyıcı çeşitlerini de firmamızda bulacaksınız. Toptan veya parakende satışlarımız vardır ve İstanbul içinde nakliye ücreti almıyoruz. Ayrıca kredi kartıyla taksitli satış seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Masa ayaklarımızla mekanlarınız mükemmel görünecek ve müşterileriniz rahat edecektir.