Masa Takımları Makam Takımları

Yönetici Makam Takımları

Klasik masalar artık yerlerini modern tasarımlı ve yeni çalışma ihtiyaçlarını karşılayan işlevsel çalışma masalarına bırakıyor. Ceylan çelik firması özel sektör de olarak devlet dairelerinde, ofislerde, okullarda çalışma verimini arttıracak modern tasarımlı ürünler imal etmekteyiz. Ürettiğimiz masalar çalışanı rahat ettirecek ve konforlu bir çalışma ortamı yaratacaktır. Sağlam, dayanıklı malzemelerle yapılan masalarımız görsel olarak da ortama farklılık katacaktır. Çalışan masalarını istenen her renkte üretebiliyoruz.

Masasında bilgisayar bulundurmak zorunda olanlar için köşeli çalışma masaları çok daha yararlı oluyor. Bu ürünler sağ köşe veya sol köşe masa olarak tasarlanıyor. Çalışma masalarına panel, raf gibi üniteler eklenerek işlevselliği arttırılıyor. Ek üniteler ve çekmeceler çalışma masasında düzeni sağlıyor. Firmamızın özel tasarımlı, sağlam ve konforlu örneklerini mutlaka görmelisiniz.

Çalışma masası modellerimiz işlevsellikleri kadar görsellikleriyle de çok beğenilmektedir. Firmamız ofisinizin genel dekorasyonuyla uyumlu renkleri olan masalarla dekorasyonlara canlılık ve zenginlik katmaktadır. Web sitemizde ve kataloğumuzda çalışma masası çeşitlerimizi ve ürünlerle ilgili detaylı bilgileri göreceksiniz. Bizimle iletişim kurarak tercih ettiğiniz modeli ve rengi iletebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi siparişlerde nakliye ücreti almıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli çalışma ilkesidir. Üretimde malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden çalışıyoruz. Zengin ürün çeşitlerimizi görmeden çalışma masası almaya karar vermeyiniz.

Yönetici Makam Takımı Modelleri

Ofis mobilyaları, ofis çalışmalarının kolay ve rahat yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlanır. Ofis koltukları, evrak dolapları, kesonlar, çalışma masaları, yönetici makam takımları ve diğer aksesuarlar bir ofiste bulunması gereken mobilyalardır. Son yıllarda ise ofis mobilyalarında son derece yenilikçi ve modern tasarımlar uygulanıyor. Yeni ofis mobilyalarıyla ofisler eski ağırbaşlı ve hantal görünümünden çıkıyor, daha ferah, aydınlık, zevkle çalışılan çalışma alanları haline geliyor. Birbiriyle uyumlu renklerde ve modelde mobilyalarla ofisler mükemmel bir dekorasyona sahip oluyor. Fonksiyonel masa takımları çalışanlara ve yöneticilere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Ofis çalışanları çalışmalarını büyük oranda masa başında sürdürür. Masa ebatları ve modeli de çalışanların en rahat edeceği şekilde olmaktadır. Günümüzde ofis çalışmalarının büyük bölümü de bilgisayarla yapılmaktadır. Bu nedenle masalar bilgisayar kullanımına da uygun olmalıdır. Çalışma masalarının yakınında bulunan dolap, etajer, keson, sehpa gibi eşyalar da çalışma sırasında gerekli olacak eşyalardır. Çoğu zaman bu eşyalar masayla birlikte takım olarak hazırlanır ve satılır. Masa takımını oluşturan bu eşyalar birbiriyle renk ve model uyumuna da sahiptir. Bu ofis mobilyalarını dilerseniz tek parça olarak dilerseniz takım olarak alabilirsiniz.

Ofisinizde farklılık yaratmak ve çalışanlarınızın iş verimliliğini arttırmak istiyorsanız firmamızın modern, kullanışlı ve rahat masa takımı modelleri ve çeşitlerini mutlaka görmelisiniz. Ürettiğimiz ofis takımları her ofisin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak işlevsel özelliklere sahiptir. Masalar oval, yuvarlak, kare, köşeli, dikdörtgen olarak tasarlanıyor. Masa tablalarının boyutları yine ofislerin ihtiyaçlarına göre yapılıyor. Dolaplar cam kapaklı, kapalı, yarı kapalı seçeneklerle yapılıyor. Ofis koltukları da çalışanların uzun süre rahatsız olmadan çalışabilmelerini sağlıyor. Ofis mobilyalarının uzun ömürlü olmaları ve sorunsuz kullanılmaları için malzeme ve işçilik kalitesi çok önemlidir.

Firmamız tüm büro mobilyalarında en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Kusursuz bir işçilikle mükemmel büro takımları üretmekteyiz. Hem görsel olarak hem de kullanım rahatlığı açısından en zengin çeşitleri firmamızın ürünleri arasında bulacaksınız. Ancak dilerseniz büronuza özel ölçülerle ve tasarımla da büro takımları üretebiliriz. Hem kaliteli hem de fiyatları uygun ürünler arıyorsanız firmamız en doğru adrestir. Ürünlerimiz demontedir ve yurdun her yerine kargo ile gönderilir.

CEO
Duka
Estate
Forma
RHO
Marcopolo
Marco
Eracle
GES

CEO

Özellikler

CEO Yönetici Makam Takımı
 
Ölçüler:  Masa: 282 x 210 x 75h
Dolap: 240 x 50 x 80h
Sehpa: 80 x 55 x 45h
 
Özellik: MDF üzeri lake boya ve doğal kaplamadan üretilmektedir.

Duka

Özellikler

Duka Yönetici Makam Takımı
 
Ölçüler:  Masa: 275 x 330 x 75h
Dolap: 245 x 2400 x 75h
Sehpa: 90 x 60 x 45h
 
Özellik: MDF üzeri lake boya ve doğal kaplamadan üretilmektedir.

Estate

Özellikler

Estate Yönetici Makam Takımı
 
Ölçüler:  Masa: 242 x 180 x 75h
Dolap: 220 x 50 x 84h
Sehpa: 76 x 60 x 45h
 
Özellik: MDF üzeri lake boya ve doğal kaplamadan üretilmektedir.

Forma

Özellikler

Forma Yönetici Makam Takımı
 
Ölçüler:  Masa: 200 x 180 x 82 x 75h
Keson: 42 x 60 x 60h
Dolap: 200 x 42 x 160h
Sehpa: 70 x 70 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz doğal kaplama veya MDF Lam olarak üretilmektedir.

RHO

Özellikler

RHO Masa Takımı
 
Ölçüler:  Masa: 220 x 90 / 80 x 75h
Dolap: 220 x 45 x 85h
Sehpa: 70 x 70 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz doğal kaplamadır.

Marcopolo

Özellikler

Marcopolo Masa Takımı
 
Ölçüler:  Masa : 200 x 90 x 75h
Keson : 42 x 60 x 60h
Dolap : 200 x 45 x 160h
Etejer : 60 x 120 x 62h
Sehpa: 70 x 70 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz doğal kaplamadır.

Marco

Özellikler

Marco Masa Takımı
 
Ölçüler:  Masa : 220 x 80 x 75h
Dolap: 250 x 45 x 194h
Sehpa: 60 x 60 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz laminant kaplamadır.

Eracle

Özellikler

Eracle Masa Takımı
 
Ölçüler:  Masa : 200 x 90 x 75h
Dolap : 50 x 210 x 84h
Keson : 48 x 60 x 58h
Sehpa : 60 x 120 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz doğal kaplamadır.

GES

Özellikler

GES Masa Takımı
 
Ölçüler:  Masa : 200 x 85 x 75h
Dolap : 200 x 43 x 124h
Sehpa : 45 x 70 x 45h
 
Özellik: Ürünümüz laminant kaplamadır.