Pafta Dolabı

Ofislerde düzeni sağlayan ofis malzemelerini, evrakları, dosyaları, klasörleri ve projeleri içine koyabileceğimiz fonksiyonel dolaplardır. Ofis çalışanlarının rahatlıkla kullanabileceği, kaliteli, işlevsel ve güvenli dolaplar, evrakların, dosyaların etrafta karmakarışık halde kalmasını önleyecektir. Ofis dolapları içine konacak malzemenin cinsine göre farklı ölçülerde ve modellerde oluyor. Dosya dolapları, harita plan dolapları, kartoteks dolapları, arşiv dolapları gibi çeşitli modeller vardır. Bu dolaplara dosyalar, evraklar ve projeler belli bir düzen içinde yerleştirilir ve evraklar masa üstelerinde karışık durumda kalmaz. Ayrıca arandığında da kolayca bulmak mümkün olur.

 

Pafta Dolabı Modelleri

Ofislerin düzenli olmasını, evrakların, projelerin, dosyaların yıpranmadan saklanabilmesini özel tasarımlarla hazırlanmış dolaplar sağlıyor. Dosya dolapları, harita plan dolapları, pafta dolapları, arşiv dolapları gibi içine konacak malzemenin cinsine göre özel tasarımlı dolaplar bulunuyor. Bu dolaplar hem mekânın büyüklüğüne göre hem de saklanacak malzemelerin niteliğine göre farklı ölçülerde yapılabiliyor. Ofisinizde işlerinizi kolaylaştıracak ve ofisinize düzen getirecek olan dolap çeşitlerinin hepsini ceylan çelik firmamızda bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz modern tesislerimizde kaliteli işçilik ve kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Ürettiğimiz pafta dolapları kadastral çıktılar, harita, pafta, teknik resim gibi projeler için en kaliteli muhafaza imkânını sunuyor.

Pafta dolapları yatay ve düşey olarak üretilmektedir. Dolaplardaki özel tasarım evrakların kolayca arşivlenmesini ve gerektiğinde incelenmesini sağlıyor. İki adet yarım dolap teleskobik raylar üzerinde hareket ediyor ve parçalar birbirinden kolayca ayrılarak tekrar kolayca birbirine kapanıyor. Böylece arşivlenecek olan evraklar zarar görmüyor. Dolapların içinde paftaların asılmasını sağlayan askı mili bulunuyor. Özel plastik fitillerle korunan dolaplarda pafta ve haritalar tozdan ve ışıktan korunuyor. Dolapların içinde bulunan pafta ayraçları da aranan paftanın kolayca bulunmasını sağlıyor.

Pafta dolabı özel tasarımı sayesinde normal dolaplara göre çok daha fazla paftanın saklanabilmesini sağlıyor. 90 cm genişliğindeki bir pata dolabı ortalama 500 adet pafta muhafaza edebiliyor. Yerden tasarruf edilmek isteniyorsa, yatay ve dikey pafta dolapları iki kat olarak da üretilebilmektedir. Ayrıca hareketli kompakt sistemle de pafta dolabı imalatı yapılabilmektedir. Dolap içindeki evraklar kilit sistemiyle korunmaktadır. Genellikle gri renk üretilen pafta dolapları talep olursa farklı renklerle de üretilebilir.

Müşteri memnuniyetini ilk sırada gören firmamız dosya dolapları, arşiv dolapları, pafta dolapları gibi tüm ürünlerinin imalatını kaliteden ödün vermeden yapıyor. Ayrıca en uygun fiyat aralıklarını da firmamızda bulacaksınız. Her bütçeye uygun dolap modelleri ile ofislerin ihtiyaçlarına en iyi çözümler sunuyoruz. Toplu alımlarda fiyat avantajları uyguluyoruz. Taksitli ödeme imkânları sunuyoruz. Ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm dolap çeşitleri firmamızda mevcuttur. Modelleri ve fiyatları görmeden dolap almaya karar vermeyiniz. Ürünlerimizi web sitemizden görebilir ve ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Pafta Dolabı C107

Pafta Dolabı C107

Ölçüler

90,5 x 50* x 135h

Özellikler

Pafta dolabı, ergonomik tasarımı sayesinde evrakların kolayca arşivlenmesine ve incelenmesine imkan sağlar.

Ürünün orta kısmı, dökümanların arşivlenme sürecinde zarar görmemesi için 19 cm açılacak şekilde tasarlanmıştır.

Dolap içerisinde paftaların asılmasını sağlayan toplam 8 adet askı mili bulunmaktadır.

Paftaları askı miline yerleştirmek için gerekli 1 adet pafta askı bandı ürünle birlikte ücretsiz verilmektedir. 

Haritaların ve projelerin tozdan ve ışıktan korunmaları için gerekli tüm yüzeylerde engelleyici plastik fitil kullanılmıştır.

Pafta dolabı, çizimlerin kalınlığına bağlı olarak 500 ila 800 adet arasaında evrak arşivleme imkanı sağlamaktadır.

Çizim dışarı alındığında, dolabın ön kısmında bulunan metal askılar sayesinde veriler rahatça incelenebilir.

Arşivlenen dökümanların güvenliği için üründe kilit sistemi bulunmaktadır.

Yüksek kalite elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Ölçüler standart olmakla birlikte,standart dışı ölçülerde ürün ihtiyacına yönelik özel ebatlarda üretim yapılır.

Standart rengimiz RAL 7035 açık gridir.