Soyunma Dolapları

Soyunma Dolapları

İş yerlerinde çalışanların özel kıyafetler giymesi gerekir. İşe gelirken giymiş olduğu kıyafetle çalışamaz ve işin niteliğine uygun kıyafet giymesi gerekir. Bu durumda iş yeri sahibinin çalışanların kıyafetlerini değiştirebilmesi ve çıkardığı kıyafeti temiz ve güvenli şekilde koruyabilmesi için özel dolaplar yaptırmalıdır. Soyunma dolapları dediğimiz bu dolaplar fabrikaların, atölyelerin, yurtların, askeriyenin, spor tesislerinin en vazgeçilmez eşyalarıdır. Soyunma dolaplarıyla soyunma odaları temiz ve düzenli bir görünüme kavuşuyor. Eskiden her yerde standart soyunma dolapları kullanılırdı ama günümüzde standart dolapların yanında farklı modellere sahip dolaplar da kullanılıyor.

Ceylan çelik firması olarak soyunma dolapları, dosya ve evrak dolapları konularında her zaman yeniliklerin öncüsü olduk. Firmaların istek ve ihtiyaçlarına göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu soyunma dolaplarını imal ederek onların ihtiyaçlarını en rahat şekilde karşılamalarını sağlıyoruz. Yine isteğe göre soyunma dolaplarında asma kilit, gömme kilit veya şifreli kilit kullanıyoruz. Dolap kapılarında havalandırma delikleri bulunuyor ve dolapların içi her zaman temiz hava alabiliyor.

Soyunma Dolabı Modelleri

Bazı iş yerlerinde çalışanların özel kıyafetler giymesi gerekir. İşe gelirken giymiş oluğu kıyafetle çalışamaz ve işin niteliğine uygun kıyafet giymesi gerekir. Bu durumda iş yeri sahibinin çalışanların kıyafetlerini değiştirebilmesi ve çıkardığı kıyafeti temiz ve güvenli şekilde koruyabilmesi için özel dolaplar yaptırmalıdır. Soyunma dolapları dediğimiz bu dolaplar fabrikaların, atölyelerin, yurtların, askeriyenin, spor tesislerinin en vazgeçilmez eşyalarıdır. Soyunma dolaplarıyla soyunma odaları temiz ve düzenli bir görünüme kavuşuyor. Çantalar, poşetler, torbalar ortalarda karışık vaziyette durmuyor. Eskiden her yerde standart soyunma dolapları kullanılırdı ama günümüzde standart dolapların yanında farklı modellere sahip dolaplar da kullanılıyor.

Ceylan çelik firması olarak soyunma dolapları, dosya ve evrak dolapları konularında her zaman yeniliklerin öncüsü olduk. Firmaların istek ve ihtiyaçlarına göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu soyunma dolaplarını imal ederek onların ihtiyaçlarını en rahat şekilde karşılamalarını sağlıyoruz. Yine isteğe göre soyunma dolaplarında asma kilit, gömme kilit veya elektronik kilit kullanıyoruz. Dolap kapılarında havalandırma ızgaraları bulunuyor ve dolapların içi her zaman temiz hava alabiliyor.

Firmamızda tek ürün alımlarında standart büyüklükte ve açık gri olan standart renkte soyunma dolabı bulabilirsiniz. Ama toplu alımlarda çeşitli ebatlarda, farklı modellerde ve farklı renklerde soyunma dolabı imalatı yapmaktayız. Firmamızla iletişim kurarak nasıl bir dolaba ihtiyacınız olduğunu iletebilirsiniz. Firmamız elemanları iş yerinize gelerek soyunma odalarını inceleyecek ve buraya uygun ebatlarda soyunma dolabı modelini tespit edecektir. Metal dolaplar modern tesislerimizde kaliteli bir işçilikle imal edilir. Standart ölçülerin dışında istediğiniz ebatlarda ürün imal etmekteyiz.

Soyunma dolabı yaptırmak için farklı firmalardan model ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak firmamız en kaliteli malzemelerle ve en uygun fiyatlarla metal soyunma dolabı imalatı yapmaktadır. Firmamızın ürettiği soyunma dolabı modelleri ve fiyatları görmeden karar vermeyiniz. Atölyemize gelerek inceleme yapabileceğiniz gibi web sitemizde de ürünlerimizi görüp inceleyebilirsiniz. Toplu taleplerde fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Firmamız kaliteli üretim yanında zamanında teslimat konusunda da hassastır ve bu ilkeleriyle sektörün önemli firmalarından biri olmuştur.

C Serisi
CH Serisi
Z Tipi
Soyunma Bankı

C Serisi

C-Serisi-Soyunma-Dolapları

Özellikler

C Serisi Soyunma Dolapları
C 301  TEK KAPILI SOYUNMA DOLABI:50*40*185H
C 301/Z  BOYDAN İKİ KAPAKLI SOYUNMA DOLABI:50*40*200H
C 302 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI:80*40*185H
C 303 3 KAPILI SOYUNMA DOLABI:118*40*185H
C 304 4 KAPILI SOYUNMA DOLABI:80*40*200H
C 305 6 KAPILI SOYUNMA DOLABI:118*40*200H

Ürün Açıklamaları: Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Kapılarda Havalandırma Panjurları Mevcuttur.

Her Bir Kapı Üzerinde Etiketlik Bulunur.

Dolap İçerisinde 2 Adet Raf Bulunmaktadır. Üst Raf Şapkalık, Alt Raf Ayakkabılık Rafı Olarak Kullanılabilir. NOT: C301 – C302 ve C303 modellerinde geçerlidir.)

Dolap Ayakları Plastik Pingo Ayaktır.Konik Metal Ayakta Tercih Edilebilir.

Kapılar 180 Derece Açılabilir.

Plastik Askılıklıdır.

Gizli Menteşelidir, Asma Kilit Hamillidir.

Anahtarlı Kilit te Tercih Edilebilir.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!

CH Serisi

CH-Serisi-Soyunma-Dolapları

Özellikler

CH Serisi Soyunma Dolapları
CH 302 80 x 43 x 185H
CH 304 80 x 43 x 200H
CH 306 120 x 43 x 200H

Not: Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!

Z Tipi

z-tipi-soyunma-dolabı

Özellikler

Z Tipi Soyunma Dolapları
2 li Gömme Kapılı  41 x 40 x 180H
4 lü Gömme Kapılı  80 x 40 x 180H

Not: Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!

Soyunma Bankı

soyunma-bankı

Özellikler

Soyunma Bankları
CSB 01 120 x 40 x 40h

Not: Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Standart Renklerimiz: 1015, 7024, 7035, 7040, 9016 – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!