Toplantı Masaları

Toplantı Masaları

Klasik masalar artık yerlerini modern tasarımlı ve yeni çalışma ihtiyaçlarını karşılayan işlevsel çalışma masalarına bırakıyor. Ceylan çelik firması özel sektör de olarak devlet dairelerinde, ofislerde, okullarda çalışma verimini arttıracak modern tasarımlı ürünler imal etmekteyiz. Ürettiğimiz masalar çalışanı rahat ettirecek ve konforlu bir çalışma ortamı yaratacaktır. Sağlam, dayanıklı malzemelerle yapılan masalarımız görsel olarak da ortama farklılık katacaktır. Çalışan masalarını istenen her renkte üretebiliyoruz.

Masasında bilgisayar bulundurmak zorunda olanlar için köşeli çalışma masaları çok daha yararlı oluyor. Bu ürünler sağ köşe veya sol köşe masa olarak tasarlanıyor. Çalışma masalarına panel, raf gibi üniteler eklenerek işlevselliği arttırılıyor. Ek üniteler ve çekmeceler çalışma masasında düzeni sağlıyor. Firmamızın özel tasarımlı, sağlam ve konforlu örneklerini mutlaka görmelisiniz.

Çalışma masası modellerimiz işlevsellikleri kadar görsellikleriyle de çok beğenilmektedir. Firmamız ofisinizin genel dekorasyonuyla uyumlu renkleri olan masalarla dekorasyonlara canlılık ve zenginlik katmaktadır. Web sitemizde ve kataloğumuzda çalışma masası çeşitlerimizi ve ürünlerle ilgili detaylı bilgileri göreceksiniz. Bizimle iletişim kurarak tercih ettiğiniz modeli ve rengi iletebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi siparişlerde nakliye ücreti almıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli çalışma ilkesidir. Üretimde malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden çalışıyoruz. Zengin ürün çeşitlerimizi görmeden çalışma masası almaya karar vermeyiniz.

Toplantı Masası Modelleri

Şirketlerde, kurumlarda, ofislerde ve işyerlerinde belli aralıklarla yapılan işlerin değerlendirilmesi için toplantılar yapılır. Çalışmalar hangi durumda, eksiklikler neler, verimliliğin artması için ne yapılması gerekir gibi hususlar görüşülür, sunumlar yapılır. Bazen de müşterilerle bu toplantılar ve sunumlar gerçekleştirilir. Bu toplantılar özel olarak hazırlanmış toplantı odalarında yapılır. Toplantı odalarında toplantıya katılanlar için en önemli eşya toplantı masalarıdır. Toplantı masaları şirketlerin ihtiyaçlarına göre 4-6-8-10 kişilik olabilir. Yine ihtiyaca göre daha fazla kişinin bir arada oturabileceği ebatlarda da olabilir. Toplantı masaları şirketlerin ve kurumların işlerine verdiği önem ve değeri de ortaya çıkaracak modern, şık ve kullanışlı tasarımlarla yapılır.

Toplantı masalarının öncelikli işlevi toplantının verimli geçmesini sağlamak olacaktır. Bu nedenle şirketlerin tercihine göre yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen şekillerde yapılır. U şeklindeki toplantı masaları da firmaların tercih etiği modeldir. Masalarda malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi en önemli unsurdur. Cam, ahşap, deri, metal hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın en kaliteli malzeme olması şirketin prestiji açısından da önemlidir. Yine şekli ne olursa olsun yaratıcı tasarımlarla yapılmış toplantı masaları toplantı salonlarında farklılık yaratacaktır.

Firmamızın toplantı masası çeşitleri ve modelleri firmaların ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap eden zengin seçenekler sunuyor. Toplantı masası almadan önce çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Modellerimiz dışında daha özel tasarımlı ürün talebiniz olursa da tasarımcılarımız size özel toplantı masası modeli hazırlayacaktır. Toplantı masalarını en kaliteli malzemelerle ve mükemmel bir işçilikle yapıyoruz. Ürünlerimizle toplantılarınız verimli geçecek ve firmanızın saygınlığı artacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılarda firmanıza olan güveni de artırabileceksiniz. Toplantı masası fiyatları da masanın ebatlarına, kullanılan malzemenin niteliğine ve kalitesine, tasarımına ve modeline göre değişmektedir.

Firmamızın toplantı masası çeşitleri en küçük ölçekli yerinden en kapsamlı kurumlara kadar herkesin ihtiyacına cevap verebilmektedir. Bunun yanında masa fiyatlarımız da her bütçeye uygun düzeydedir. Farklı taksit seçenekleriyle ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Yurdun her yerinden sipariş alıyor ve kargo ile siparişinizi gönderiyoruz. Toplantı salonunuzu yenilemek ve modern bir atmosfer yaratmak için aradığınız her çeşidi firmamızın ürünleri arasında, üstelik en uygun fiyatlarla bulacaksınız.

Forma
King
Marcopolo
Ombia
Silva

Forma

Özellikler

Forma Toplantı Masası
 
Ölçüler:  260 x 100 x 75h
 
Özellik: Doğal Kaplama

King

Özellikler

King Toplantı Masası
 
Ölçüler:  250 x 100 x 75h
 
Özellik: Tabla Suntalam veya MDF Lam.
King Profil Ayak.
Elektrifikasyonludur.

Marcopolo

Özellikler

Marcopolo Toplantı Masası
 
Ölçüler: 220 x 100 x 75h
 
Özellik: Doğal Kaplama

Ombia

Özellikler

Ombia Toplantı Masası
 
Ölçüler:   R = 130 x 75h
 
Özellik: Doğal Kaplama

Silva

Özellikler

Silva Toplantı Masası
 
Ölçüler: 280 x 130 x 75h
 
Özellik: Laminant Kaplama