Ürün Arama
Dikey Çekmeceli Arşiv Sistemleri  
 

1 Çekmece 200 x 200 cm.

Dikey çekmeceler, işinize yer açacak.

Dikey çekmeceler, az alanda çok şey vaat eder.


Spesifik ürünlerin veya sanat eserlerinin arşivlenmesinde, Ceylan Çelik dikey çekmeceli arşiv sistemleri en etkin çözümdür. İlaç depolarından, plastik parça depo ünitelerine kadar geniş bir kullanım alanı bulan dikey arşiv sistemleri, ihtiyaca yönelik esnek üretim imkanıyla tam aradığınız çözümdür.

Ceylan Çelik dikey çekmeceli arşiv sisteminin dilediğiniz renk kombinasyonlarıyla üretim imkanı vardır. İsterseniz sistem içinde farklı renk çekmece gruplarına farklı kategori ürünleri depolayabilirsiniz.

Kolay kullanımlı, az yer kaplayan, her ölçüsü ihtiyaca göre planlanarak üretilebilen dikey çekmeceli arşiv sistemi, iki taraflı kullanılabilen çelik kafes bölmeli olabileceği gibi, çift taraflı kullanılan raf sisteminde de üretilebilir. Derinliği ve çekmece genişliği size kalmış.

Her bir çekmecesi, tercih edilen çekmece genişliğine bağlı sayıda tekerlekli üretilen dikey çekmeceli arşiv sistemi, kolay açılır, kolay kapanır, kapandığında yerine tam oturur. Benzeri arşiv sistemleri gibi, altyapı ve ray sistemlerinin yer kaybını yaşatmaz.