Metal Ranzalar

Metal ranza ihtiyacınız için en doğru adres firmamız olacaktır. Kaliteli üretim ve hızlı teslimat yanında uygun fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti yaratmış bir firmayız. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz adette metal ranza talepleriniz en kısa sürede hazırlanarak teslim edilecektir.

Ceylan çelik firmamız da metal ranza üretiminde sektörün önde gelen firmalarından biridir. Metal ranzalar firmamızın modern tesislerinde üretilmektedir. Yatak konulan bölüm ızgara döşemelidir ve rahat bir yatma imkânı sunar. Ranza ölçüleri yatak boyutlarıyla uyumludur ve standart yataklarla rahat bir uyku imkânı sunar.

Metal Ranza Modelleri

Metal ranzalar oldukça dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Toplu yaşanılan yerlerde yatak sorununa en ideal çözümdür. Metal ranzalar uzun yıllar kullanılabilir özelliği ve paslanmaz özelliği ile kullanım alanlarında rahatlık sağlar. Öğrenci yurtlarında, işçi yatakhanelerinde, askeri tesislerde bu nedenle çok tercih edilir. Yatakhanelerde temiz ve düzenli bir ortam oluşmasına ve yüksek seviyede alan tasarrufuna neden olur. Özellikle çift katlı ranzalar aynı alan içinde iki kat fazla insanın yatmasına imkân tanır. Metal ranzalar 0,8 mm kaliteli sacdan yapılır ve genellikle standart ölçüleri vardır.

Ancak yatakhane alanının büyüklüğüne ve kurumun ihtiyaçlarına göre özel ölçülerle metal ranzalar üretilebilmektedir. Ceylan çelik firmamız da metal ranza üretiminde sektörün önde gelen firmalarından biridir. Metal ranzalar firmamızın modern tesislerinde deneyimli personel tarafından kusursuz bir şekilde üretilmektedir. Yatak konulan bölüm ızgara döşelidir ve rahat bir yatma imkânı sunar. Ranza ölçüleri yatak boyutlarıyla uyumludur ve standart yataklarla rahat bir uyku imkânı sunar. Metal ranzalar nemden ve sudan etkilenmez ve paslanmaz. Bu nedenle yatakhanelerde temiz bir ortam oluşturur.

Standart metal ranzaların renkleri genellikle gri olmakla birlikte istenirse elektrostatik toz boya ile her renkte boyanabilir. Özellikle öğrenci yurtlarında renkli ranzalar öğrenciler için ferah ve huzurlu bir ortam yaratmakta ve renkli ranzalar daha çok tercih edilmektedir. Metal ranza ihtiyacınız için en doğru adres firmamız olacaktır. Kaliteli üretim ve hızlı teslimat yanında uygun fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti yaratmış bir firmayız. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz adette metal ranza talepleriniz en kısa sürede hazırlanarak teslim edilecektir.

Çift katlı metal ranzalarda iki bölüm arasındaki mesafe 75 cm, alt yatak zemin mesafesi ise 30 cm olarak üretilmekte ve en rahat kullanım sağlanmaktadır. Tekli ve çiftli metal ranza modelleri ve fiyatları web sitemizde inceleyebilir ve dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ürünler kargo ile adresinize gönderilecektir. İstanbul içi nakliyelerden ücret almıyoruz. Demonte olarak size teslim edilen ranzaları kolayca monte edebiliyorsunuz. Montajla ilgili açıklamalar da ürün kitapçığında yer almaktadır. Firmamız kaliteli üretim, hızlı teslimat ve uygun fiyat ilkesiyle çalışmakta ve taksit imkânları da sunmaktadır.

C800 Tekli Metal Ranza
C801 İkili Metal Ranza

C800 Tekli Metal Ranza

Özellikler

Tek Kişilik Metal Ranza
 
Ölçüler:  196 x 94 x 60h
 
Özellik: 30 x 30 mm profilden ve DKP sactan demonte olarak üretilmektedir.
Ayak ksımlarında plastik tapa bulunmaktadır.
İsteğe göre korkuluk ve ahşap başlık yapılabilir.
Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Standart rengimiz RAL 7035 açık gridir.

C801 İkili Metal Ranza

Özellikler

Çift Katlı Metal Ranza
 
Ölçüler:  196 x 94 x 60h
 
Özellik: 30 x 30 mm profilden ve DKP sactan demonte olarak üretilmektedir.
Ayak ksımlarında plastik tapa bulunmaktadır.
İsteğe göre merdiven, korkuluk ve ahşap başlık yapılabilir.
Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Standart rengimiz RAL 7035 açık gridir.